V našem vrtcu so počitnice pogosto priložnost za različne dejavnosti, ki spodbujajo otrokovo domišljijo in ustvarjalnost. Poletni meseci so nam ponujali več aktivnosti na prostem, kot so igre v vodi, raziskovanje narave, gibalno-športne igre, igra v peskovniku,….Poudarek smo imeli na temah, kot so počitnice, življenje v morju,…Prav tako smo poskrbeli, da smo se zaščitili pred sončnimi žarki ( ustrezna oblačila, zaščitna krema, pokrivala, zadostna količina pitja tekočine, bivanje na prostem pod okriljem naravne sence, …). V poletnih mesecih smo vzgojiteljice in otroci bili še bolj sproščeni ter otroški smeh se je slišal  še glasneje, kajti vsak dan v poletju nam je ponudil novo dogodivščino.

Z nasmehi na obrazu, polni novih doživetij in poletnih spominov, se otroci in vzgojiteljice vračamo v novo vrtčevsko leto 2024/2025. Strokovne delavke se bomo trudile, da bomo ustvarile prijetno ter spodbudno okolje, kjer bodo otroci z veseljem prihajali v naš vrtec.

konec počitnic